У Верховній Раді розглядають “санкції” проти Московського патріархату (трансляція)

 • Сьогодні, 18 травня, у Верховній Раді України розглянуть низку законопроектів щодо аграрної політики та питань культури і духовності

  Як повідомляє Depo.ua, до порядку денного засідання парламенту у четвер внесено проект закону щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства.

  Також розглядаються питання кримсько-татарського народу.

  Крім того, нардепи мають розглянути законопроект про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких розташовані у державі, яка визнана Верховною Радою державою-агресором. Планується до розгляду і проект змін до закону “Про свободу совісті та релігійні організації” (щодо зміни релігійними громадами підлеглості). Представники УПЦ МП протестують під стінами ВРУ.

   Верховна Рада у четвер може ухвалити проект постанови про заходи щодо захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності.

  У порядку денному – низка законопроектів щодо внесення змін до Кримінального кодексу України. Зокрема, нардепи мають розглянути у першому читанні проект закону щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув’язнення.

 • Народні депутати сьогодні також можуть ухвалити рішення про включення до порядку денного сесії урядових законопроектів щодо медичної реформи.

  Нагадаємо, Верховна Рада заборонила георгіївську стрічку

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!