У Верховині створять Музей книги про гуцулів і Гуцульщину

  • 27 липня Верховинська районна рада на пленарному засіданні прийняла рішення створити Верховинський музей книги про гуцулів і Гуцульщину.

    Музей створили з метою збереження і примноження культурно-мистецький цінностей, літературного надбання своїх попередників та книжкового багатства про гуцулів і Гуцульщину письменників, краєзнавців, дослідників Гуцульщини сучасності, розвитку музейної справи на Верховинщині.

    Координатором із організації створення музею призначили заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради Василя Нагірняка, якому доручили підготувати положення про музей на чергову сесію районної ради.

    “Верховинський Музей книги про гуцулів і Гуцульщину формуймо разом. Кожен, хто запропонує для Музею книжкові видання, фото, відеоматеріали, рукописи про Гуцульський край, буде занесений до Почесної книги музею. Відвідувачі знатимуть поіменно книгодавців-патріотів. Вони зостануться у пам’яті гуцулів і Гуцульщини нинішнього та прийдешніх поколінь”, – повідомили на сторінці Верховинської районної ради.

  • Нагадаємо, у Коломиї з’явиться музей ложки

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!