У випадку карантину в Калуші працюватиме тільки гімназія №9

 • Лише Калуська гімназія №9 близька до показника вакцинації, який дозволить очне навчання в умовах посилення карантину.

  4 серпня на оперативній нараді у міськвиконкомі заступниця начальника управління освіти Калуської міської ради Леся Кобзан повідомила про проблему з вакцинацією освітян проти коронавірусу. За її словами, в червні за показником охоплення вакцинацією працівників калуська освіта була найкращою в області, а зараз показник всього 27%: за два тижні він зріс лише на 2%, інформують “Вікна”.

  За словами Лесі Кобзан, якщо з вересня Калуська громада перейде бодай у жовту карантинну зону (не кажучи про помаранчеву чи червону) і в закладі освіти не буде вакциновано як мінімум 80% працівників, то учнів відправлять на дистанційне навчання.

  Станом на 3 серпня ситуація в Калуській громаді є такою: зі 2143-х працівників закладів освіти щеплення проти коронавірусу отримали 576. З них 489 завершили курс вакцинації, щепившись двома дозами вакцини, і 87 — отримали одну дозу. З усіх шкіл громади станом на початок серпня лише Калуська гімназія №9 наблизилася до показника охоплення вакцинацією, який не залежно від епідемічної ситуації дозволить учням навчалися у звичному режимі: тут вакцинувалися 79% працівників. В усіх інших школах — менше 50%. Зокрема, найкращі показники в четвертому ліцеї (44%), третьому і сьомому ліцеях (по 43%) та ліцеї імені Дмитра Бахматюка (37%).

  Із закладів дошкільної освіти найвища частка вакцинованих проти коронавірусу працівників — у “Чебурашці” (48%) і “Проліску” (44%), із позашкільних закладів освіти — в Кімнаті школяра (50%). Час для виправлення ситуації ще є.

 • Читайте також: Франківщина за минулий тиждень увійшла у трійку лідерів України з вакцинації

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!