У Витвицькій ОТГ створюють віртуальні туристичні 3D-маршрути

 • У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді, що на Долинщині, створюють віртуальні 3D-маршрути. У такий спосіб в ОТГ хочуть привернути увагу туристів.

  Про це повідомив начальник відділу культури громади Віталій Кульпа, інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

  За його словами, днями разом із фотографом компанії Google у громаді вже попрацювали над створенням візуального контенту. Зокрема, відзняли Цапові скелі, урочище «Бовкоти» та церкву Богоявлення Господнього у селі Слобода-Болехівська.

  «Вже цього року наші цікаві місця з’являться на безкоштовному картографічному сервісі Google Maps. Це дасть можливість віртуально зазирнути у найбільш красиві куточки нашої громади та зацікавити туриста», – зазначив Віталій Кульпа.

  Представник громади наголосив, що ініціативу вдалось реалізувати за підтримки управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації. Віталій Кульпа зазначив, що у Витвицькій громаді є ще чимало цікавих туристичних місць, які можуть зацікавити туристів.

 • «Будемо брати активну участь у написанні проєктів, так як створення 3D-турів дороговартісна послуга. У громаді є ще безліч цікавих туристичних атракцій, які можуть зацікавити туриста”, – відзначив він.

  Читайте також: “Ворота в Центральні Горгани”: на Прикарпатті розвиватимуть бойківську культуру

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!