У Витвицькій ОТГ змагатимуться велосипедисти

25 серпня у Витвицькій ОТГ проведуть змагання з велоспорту.

Витвицька сільська рада ОТГ стала переможцем проекту «Крути педалі та рухайся далі. Для здоров’я у тілі Без шкоди довкіллю» у рамках Європейського тижня мобільності 2018. Відтак 25 серпня, на ІІ річницю створення Витвицької громади, відбудуться змагання з велоспорту.

Участь у міні-змаганнях можуть взяти діти до 6 років, від 7-10 років та 11-13 років. Змагання будуть проводитись біля школи у селі Витвиця на велосипедній смузі перешкод.

Для участі у змагальному велопробігу «РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я» запрошуються люди віком від 14 до 18 років та від 18 до 45 років. Протяжність маршруту 12 км, він стартує у с. Витвиця біля школи до сіл Кальна, Розточки, фініш в с. Витвиця. У цих двох категоріях окремо будуть нагороджуватись дівчата та хлопці, жінки і чоловіки.

Учасникам, які не досягли 18-го віку, а беруть участь у змаганнях, потрібно мати дозвіл від батьків/опікунів або батьки мають бути особисто присутніми на заходах, довідку про стан здоров’я, шолом та справні велосипеди.

Для учасників змагального велопробігу передбачено святкове частування. Призери будуть нагородженні цінними призами і велосипедними атрибутами.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!