У виїзді з України щодня відмовляють близько 150 чоловікам, – прикордонники

 • А кількість спроб незаконно перетнути кордон – не зменшується.

  Щоденно у перетині кордону відмовляють щонайменше 150 чоловікам, які намагаються виїхати за межі України через пункти пропуску.

  Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ сказав речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

  “Щоденно в середньому біля 150 осіб, переважно чоловіки-українці у віці від 18 до 60 отримують відмову у перетині кордону, оскільки не підпадають під ту категорію, якій дозволено перетинати кордон”, – сказав Демченко.

  Водночас, як зауважив речник ДПСУ, не фіксується зменшення спроб незаконного перетину кордону. Такі спроби фіксуються як у пунктах пропуску, коли громадяни намагаються використати підробні документи, так і поза межами пунктів пропуску.

  “Таких спроб найбільше фіксується на кордоні з Румунією та Молдовою. Хоча у червні все таки певне зменшення таких спроб у порівнянні із травнем фіксувалося на 28%. У пунктах пропуску з підробними документами було виявлено від початку повномасштабного вторгнення біля 6 тис. осіб, а на зеленій ділянці кордону вже затримано понад 13 тис. громадян, які намагалися у незаконний спосіб потрапити за межі України”, – сказав Демченко.

  До теми: СБУ ліквідувала ще 3 схеми втечі ухилянтів за кордон

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!