У Яремчому збільшать площу перону на вокзалі

  • У Яремчому мають намір збільшити площу посадкового перону на залізничному вокзалі, адже наразі його довжина не відповідає сучасним вимогам.

    Як зауважив міський голова Василь Онутчак, перон треба збільшити до 325 метрів, тому що на цей момент його довжина менша, сучасним вимогам він не відповідає. Тим паче, кількість пасажирських потягів, які приїжджають у місто, доволі велика.

    Роботи обіцяють розпочати уже в найкоротший термін. Про збільшення довжини перону йде мова також і у Ворохті. Там для збільшення платформи необхідно перенести світлофори.

    Чи передадуть у концесію приміщення вокзалу у Яремчому, про яке раніше повідомляв заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук, міський голова не знає. Таку інформацію чув, проте обговорення цього питання ще не відбувалося.

  • Нагадаємо, залізничні вокзали низки туристичних міст України можуть віддати в концесію — в управління приватним компаніям, для проекту підшукують цікаві для туристів міста на заході та півдні України. На сьогоднішній день мова йде про Хуст, Славське, Яремче і Миколаїв.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!