Учасника бойових дій із Франківська відмовилися безкоштовно везти у маршрутці

 • В Івано-Франківську водій приватної маршрутки відмовився безкоштовно перевозити учасника бойових дій Романа Кочержука. При цьому сказав, що йому байдуже, куди чоловік буде скаржитися.

  Роман Кочержук розповідає, що сівши в автобус, запитав водія, чи може він, як учасник бойових дій, проїхати безкоштовно. Відповідь не забарилася – кермувальник повідомив, що людей таких категорій без грошей не возить. Роман оплатив проїзд, проте попередив водія, що скаржитиметься, пише “Суспільне”.

  Я служив в Афганістані строкову службу солдатом, а не заробляв там гроші офіцером, прапорщиком. Маю посвідчення, і закон у нас для всіх один. Я з ним поговорив. Сказав, що буду питатися, чи маєте возити. Додав, що вас можуть з роботи звільнити, на що він відповів, що нікого не боїться“, – каже Роман Кочержук.

  Сьогодні чоловік написав заяву в міське управління транспорту та зв’язку, де описав, як усе відбувалося.

  Керівник цього відомства Андрій Гіглюк розповідає, що міський бюджет уже давно не відшкодовує приватним перевізникам за перевезення пільгових категорій населення через відсутність грошей, на відміну від комунального транспорту. Проте, вони возили й під час карантину возять учасників бойових дій безкоштовно. Щодо заяви франківця обіцяє провести перевірку.

  За цим фактом буде проведено виїзне обстеження, конкретно буде проведено розмову із перевізником та цим водієм на маршруті. І, відповідно, буде ухвалено рішення щодо з’ясування, насамперед, реальної ситуації. Ми подивимося те відео, яке було надано, візьмемо пояснення у чоловіка. Будемо рекомендувати перевізнику ті чи інші заходи щодо дисциплінарного стягнення з водія“, – розповідає начальник міського управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк.

 • Більше у сюжеті

  Читайте також: “Виходьте завчасно, в автобусах лише сидячі місця”, – Марцінків про те, як дітям добиратися до школи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!