Учасники АТО приєднались до Дня вуличної музики у Франківську

 • В Івано-Франківську відбувається грандіозне дійство: День вуличної музики.

  Сьогодні, 21 травня, на один день все місто сповнюється різноманітними ритмами живої та електронної музики, співами і танцями. Центр Франківська перетворюється на одну величезну сцену.

  Новинкою цьогорічного фестивалю стала локація «Творча Криївка» у сквері біля пам’ятника Руській трійці, що позаду медуніверситету. Назва цієї локації збігається з назвою всеукраїнського проекту, який займається реабілітацією бійців, які повернулися з війни. Адже саме цей благодійний фонд по реабілітації учасників АТО організував локацію.

  Сьогодні «Творча Криївка» пропонує всім відвідувачам Дня вуличної музики в Івано-Франківську долучитися до спільної творчості та взяти участь у цій благодійній локації, адже локація пропонує багато різних майстер-класів.

  Тут навіть організована гуцульська міні-колиба з автентичним колоритом і гуцульськими наїдками.

  Важливою частиною локації є “тихий аукціон”, з продажу картин, намальованих військовими, що повернулися зі сходу, розповідає голова благодійної організації “Творча криївка” Віталіна Маслова. Також на локації можна ознайомитись з роботами з дерева, виконаними героями АТО, що вже пройшли реабілітацію завдяки благодійному фонду “Творча Криївка”. Одну з дерев’яних скульптур створюють безпосередньо у локації.

  Всі кошти, зібрані на цій благодійній локації сьогодні, будуть передані на реконструкцію Центру реабілітації бійців АТО.

 • Нагадаємо, у Франківську провели танцювальний флеш-моб до Дня Європи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!