На Бурштинській ТЕС пройшов громадський аудит

 • У суботу на запрошення Бурштинської ТЕС відбувся громадський АУДИТ підприємства за ініціативи та безпосередньої участі народного депутата Ігоря Фріса, громадських активістів з питань екології, представників місцевого самоврядування тощо.

  Візит проходив у форматі екскурсії, в ході та після якої учасники мали змогу задати питання, які наразі турбують громадськість.

  Так, розвіяли більшу частину міфів довкола підприємства. Учасники аудиту переконалися, що електрофільтри на станції не вимикають, на підприємстві реалізують програму ремонтів та реконструкції обладнання, що проводиться автоматичний аналіз якості вугілля на постійній основі.

  При підведені підсумків народний депутат Ігор Фріс озвучив основні висновки за результатом аудиту та спілкування з фахівцями Бурштинської ТЕС.

  Він офіційно звернеться до керівництва станції щодо можливості передбачити у бюджеті підприємства на 2020 рік проєкт встановлення поста онлайн моніторингу стану атмосферного повітря в Бурштині.

  А також розглянути питання раціонального використання водних ресурсів водосховища (флора, фауна, рекреаційний розвиток).

 • Серед іншого обговорили проєкт будівництва водогону для забезпечення питною водою Бурштина та сіл Галицького району.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!