Учасниця повстанського руху, зв’язкова і медсестра з Прикарпаття святкує 101 день народження

 • Сьогодні, 11 серпня, свій 101-й день народження святкує жителька Болехова, активна учасниця повстанського руху, зв’язкова і медсестра УПА Гаврилів Катерина Олексіївна.

  Від імені міського голови Івана Яцинина жінку з днем народження привітав керуючий справами міськвиконкому Іван Івашків, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Болехівську міську раду.

  Уродинниця зустрічала гостей на порозі своєї хати з усмішкою та добрим настроєм.

  “Я щаслива, що ви завітали розділити мою радість спільно зі мною і моїми рідними. Надзвичайно приємно, що ви пам’ятаєте про мене”, – мовила жінка.

  На сторінці раді повідомляють, що попри свій поважний вік, пані Катерина добре почувається, вона жвава, енергійна, має світлу пам’ять, люб’язно ділиться спогадами зі свого життя, жартує. На перший погляд, і не скажеш, що сьогодні ця поважна пані святкує свій 101-й день народження.

  “Катерина Олексіївна, попри те, що була свідком і учасником багатьох історичних подій, пережила і війну, і голод, залишилася сильною людиною, яка вміє радіти життю і філософськи ставиться до всіх мінливостей долі, знаходячи в них приводи для радості. Ніщо не змогло забрати у жінки ту величезну силу та жагу до життя, роботи, турботи за дітей та онуків, переживання за Україну. І нині цікавиться подіями в світі і місті, на все має власну думку. Завжди активно бере участь у міських заходах та патріотичному вихованні підростаючого покоління”, – йдеться в дописі.

  До теми: мешканка Більшівцівської ОТГ відзначила столітній ювілей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!