Учора кордон перейшли понад 20 тисяч українців (фото)

 • Учора в пунктах пропуску на кордоні з Польщею спостерігалося значне збільшення пасажиропотоку на в’їзд в Україну.

  Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

  Громадяни України масово поверталися додому. Оскільки українці переважно прибували до пунктів пропуску пішки, Державна прикордонна служба України сприяла залученню до їх перевезень транспортними засобами, наданими місцевою владою та ДСНС.

  Прикордонники вжили усіх необхідних заходів, щоб прискорити пропуск громадян та розвантажити цей напрямок. До оформлення залучалися додаткові прикордонні наряди, працювали допоміжні смуги руху.

  Крім того, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець», де на автомагістралі А 4 розгорнули пересувні автомобільні комплекси прикордонного контролю на базі двох автомобілей. Тут 12 експертів з перевірки документів оформили на вхід в Україну майже 2 400 пішоходів.

  Усього ж через державний кордон учора було пропущено в Україну майже 22,5 тисячі осіб, які прибули до кордону пішки. Найбільше з них оформлено на в’їзд в пунктах пропуску: «Ягодин» – 6,5 тисячі, «Краківець» – 6,5 тисячі, «Рава-Руська» – 4,7 тисячі, «Чоп (Тиса)» – 2,2 тисячі, «Вилок» – понад 800, «Лужанка» – 800, «Ужгород» – 700 громадян.

 • Щоб перевезти громадян залучили 80 автобусів та мікроавтобусів, які здійснили понад 500 рейсів.

  На ранок черг пішоходів перед пунктами пропуску немає.

  До теми: На дорозі Прикарпаття встановили контрольно-пропускний пункт

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!