Угода про вирок: сільський голова Підлужжя може відбутися штрафом за хабар

 • Сьогодні, 2 жовтня, Івано-Франківський міський суд розпочав розгляд у справі Володимира Бурачка – сільського голови Підлужжя. Його спіймали на хабарі в 40 тисяч гривень 6 червня 2017 року.

  Він вимагав ці гроші – півтори тисячі доларів – в учасника АТО Дмитра Зварищука, бійця 95-ї бригади, за підписання дозволів на землю. Свою вину війт заперечує, кажучи, що лише підписав принесені йому документи.

  Обвинувачуваним у справі виступає військова прокуратура Західного регіону України. Щоправда, Володимиру Бурачку інкримінують зловживання впливом, а не неправомірну вигоду (хабар). Суддя Олег Лазарів повідомив, що до суду направлено угоду про визнання винуватості, тобто підозрюваний погодився зі своєю виною.

  Прокурор Шимко зазначив, що між ним і підозрюваним дійсно є така угода, тож слід призначити узгоджене між сторонами покарання у вигляді штрафу в розмірі 2500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 42 500 гривень) і заборони обіймати певні посади на строк у три роки.

  Сам Володимир Бурачок підтвердив, що винен, і погодився на ці умови. Він зазначив, що має трьох малолітніх дітей, а раніше до кримінальної відповідальності не притягався.

 • Суд відклали для ознайомлення з документами та доказами. Засідання по справі відбудеться 18 жовтня о 14:00.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!