Україна має достатньо запасів вугілля, газу і ядерного палива для проходження зими, – міністр енергетики

 • Міністр енергетики України Герман Галущенко запевнив, що країна має достатні запаси енергоресурсів, щоб пережити зиму.

  Запасів енергоресурсів Україні достатньо для проходження зимового періоду. Про це, як повідомили у Міненерго, заявив міністр енергетики Герман Галущенко на засіданні координаційної групи G7+, пише УНН.

  Міністр поінформував партнерів про ситуацію в енергосекторі і потреби для поповнення резервів на випадок повторення масованих ворожих атак.

  “У нас достатньо запасів вугілля, газу і ядерного палива. І це дає нам впевненість сказати, що ми пройшли половину зими і ми вистоїмо до її кінця”, – підкреслив Галущенко. 

  Цього, як вказано, вдалося досягти, зокрема, завдяки наймасштабнішій ремонтній кампанії на енергетичних об’єктах, що триває за координації Міненерго. Для її реалізації використовується і обладнання, надане або придбане за допомогою міжнародних партнерів. 

  “Дякую за все, що ви робите для України. На сьогодні система стабільна, зокрема завдяки вам, вашій підтримці і нашим спільним зусиллям для підтримки її стійкості”, – зазначив міністр. 

  Водночас Галущенко наголосив, що ворог продовжує атакувати енергетичні об’єкти, генерацію на прифронтових територіях. Проте ефективна система протиповітряної оборони і заходи з посилення фізичного захисту енергетичних об’єктів не дозволяють росіянам завдати вагомих пошкоджень енергосистемі в цілому. 

  Читайте також: Щоб зігрітись і зярядити телефони: на Прикарпатті облаштували понад 450 пунктів незламності

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!