Україна має рухатися до нової національної ідеї, – Мирослав Маринович, член Несторівської групи

 • Сьогодні, 8 лютого, учасники Несторівської групи провели публічну презентацію та обговорення стратегічного бачення розвитку України, що є напрацюванням їхньої групи.

  Презентація відбулася в громадському ресторані “Urban Space 100”, де зібралися франківчани, які зацікавилися цією темою. Зокрема, як запевнили організатори заходу, в українському суспільстві залишається низькій рівень довіри до інституцій, в першу чергу державних.

  Мирослав Маринович

  “Україна має рухатися до нової національної ідеї національного розвитку, розвитку який буде ґрунтуватися не на знайомствах, привілеях, а на здоровій конкуренції, на соціальних ліфтах”, – розповів Мирослав Маринович, член Несторівської групи.

  Крім того, як зазначають члени Несторівскої групи, поки в країні все ще зберігається суспільний договір корупційного консенсусу як основа системи обмеженого доступу.

  IMG_0792

  “Ті зміни, які зараз відбуваються, помітити важко кількісно, але от якісно врахуйте те, що вперше за багато десятиліть ми самі можемо вирішувати, куди ми хочемо рухатись”, – зазначила Вікторія Бриндза, соціолог, фахівець з досліджень цінностей, старший аналітик компанії pro.mova.

 • Після презентаційної частини відбулася відкрита дискусія між організаторами заходу та усіма присутніми.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську презентували стратегію об`єднаних змін.

  Ольга Лесів та Ірина Владика

  IMG_0796 IMG_0797

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!