Україна ніколи не буде проти, якщо хтось хоче допомогти: Зеленський про ініціативу Макрона відправити війська в Україну

 • Також він зазначив, що західні війська допомагали б швидше навчати наших бійців, ніж відправляти їх за кордон.

  Президент України Володимир Зеленський прокоментував ініціативу президента Франції Еммануеля Макрона щодо відправки своїх військ в Україну. Він наголосив, що Україна ніколи не буде проти, якщо хтось хоче допомогти. Про це Зеленський заявив в ефірі телемарафону, пише УНН.

  “Там кілька пропозицій в Еммануеля. Кілька пропозицій я підтримав публічно і в розмові з ним це, щоб тренувати наших хлопців у нас. Щоб ця місія могла приїхати. Я вважаю, що це набагато швидше, ніж відправляти наших хлопців. Так, пришвидшити процес тренування, факт, що можна надсилати до нас. Друге – побудувати ремонтні хаби, щоб ремонтувати всю західну техніку в Україні, в окремих регіонах під землею. Це працює, і навіть деякі речі ми вже робимо й бачимо, наскільки це швидше, ніж ми відправляємо танк або броньовану техніку” – сказав Зеленський.

  Зеленський також не бачить підстав відмовитися від прикордонної місії, яку пропонував Макрон.

  “Якщо вони таке пропонують і будуть приїжджати, ми тільки будемо підтримувати. Я не можу сьогодні публічно сказати: так, давайте, армії світу, приїжджайте в Україну і воюйте. Тому що Росія підніме цей хайп у світі, почнуть піднімати суспільства інших держав, що не можна відправляти своїх дітей на війну, що це не їхня війна, почнуть розколювати єдність між державами Європи та НАТО”, – додав Зеленський.

  Він зазначив, що для “нас це ризиковано, тому що якщо я виступлю з такою ініціативою, то я вам скажу, що Росія зробить усе, щоб зупинити нам військову допомогу інших держав”.

  До теми: Щоб закрити Україну повністю, треба 25 систем Patriot, — Зеленський

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!