Україна просить далекобійну зброю, щоб захиститися, а не атакувати росію, – Зеленський

 • Заклики України надати зброю далекої  дальності спрямовані на захист території України, а не атаку території росії, як вона зробила з Україною.

  Так, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що їх не цікавить, що відбувається у росії, а цікавить лише власна територія в Україні, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Українську правду”.

  Зеленський сказав, що “з деякими територіями є певні складнощі, є деякі деталі, але всі ці складнощі можна було б обговорити, і ці обговорення були б необхідні, щоб зупинити війну”.

  Зазначається, що переговори можуть бути, але має бути готовність з боку росії вести ці переговори. За словами Зеленського, “якщо йдеться про ультиматуми “ви повинні поступитися третиною своєї території, і ми дамо вам спокій і залишимо в живих” — це не те, про що ми можемо домовитися”.

  Зеленський сказав, що, зрештою, росія вичерпає бажання продовжувати бойові дії в південних і східних регіонах, оскільки світ об’єднується навколо українського суверенітету.

  Крім того, наратив про те, що сусідні країни не повинні вступати до НАТО — це програшна битва для росіїї та її президента володимира путіна.

  До теми: від війни страждають тварини: з зони бойових дій на Коломийщину привезли собак

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!