Розвиток ШІ має значний потенціал для української економіки та суспільства.
У Південній Кореї відбувся другий глобальний саміт з безпечного розвитку технологій штучного інтелекту. На попередньому саміті, проведеному в Британії, країни-учасники підписали Декларацію Блетчлі, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Міністерство цифрової трансформації.
Учасниками саміту погоджено Міністерську Заяву, до якої долучилася Україна. Загалом, 27 країн та представники ЄС приєдналися до заяви, яка зосереджена на трьох цілях: безпеці, інноваціях та інклюзивності ШІ.
Технологія може допомогти покращити ефективність роботи в різних галузях, а також сприяти появі нових продуктів та послуг. Водночас важливо, щоб використання ШІ було етичним та відповідальним — на благо людей, а не завдаючи шкоди.
«Участь України в AI Seoul Summit та підписання міністерської заяви — це чіткий сигнал нашого прагнення до відповідального та етичного розвитку ШІ. Ми вже активно працюємо над упровадженням ШІ в різних сферах, підвищуючи розвиток української економіки та покращуючи життя наших громадян», — зазначив заступник Міністра цифрової трансформації України Георгій Дубинський, який представляв Україну на саміті.
До теми: На Івано-Франківщині штучний інтелект допомагає діагностувати туберкульоз