Україна та Ізраїль планують значно збільшити товарообіг

Україна і Ізраїль планують значно збільшити сукупний товарообіг та розпочати роботу з розширення угоди про зону вільної торгівлі між країнами на сферу послуг.

“Ми детально обговорили наші торговельно-економічні відносини. Ізраїль залишається ключовим торговельним партнером України в регіоні Близького Сходу”, – заявив президент України Володимир Зеленський під час брифінгу за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

За його словами, сукупний товарообіг між Україною та Ізраїлем перевищив 1 мільярд доларів.

“Не маю жодного сумніву: скоро ця цифра значно збільшиться завдяки підписанню угоди про вільну торгівлю товарами між Україною та Ізраїлем, що, сподіваюсь, буде найближчим часом ратифіковано ізраїльською стороною”, – заявив президент України.

Він додав, що також було досягнуто домовленостей про те, щоб без затримок розпочати роботу з розширення угоди і на сферу послуг.

У свою чергу Беньямін Нетаньяху подякував українській стороні за ратифікацію угоди про ЗВТ і висловив сподівання на її розширення.

Варто зазначити, що початок роботи угоди про ЗВТ відкладається через відсутність ратифікації документа Ізраїлем.

Ізраїльський прем’єр заявив, що ратифікація угоди і її розширення будуть проводитися після виборів до парламенту Ізраїлю восени.

За словами Нетаньягу, піл час візиту, крім розширення угоди про ЗВТ, було прийнято також рішення створити центри високотехнологічного розвитку в Єрусалимі та Києві.

“І в Києві, і в Єрусалимі слід відкривати центри високотехнологічного розвитку. Таким чином, ми будемо обмінюватися технологіями, і залучати українців в нашу індустрію високих технологій. Тому, що ми будемо робити спільні інвестиції в цю сферу тут, в Україні”, – сказав він.

Читайте також: Зеленський розповів, де в Україні дозволять казино

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!