Україна все ж переведе годинники: Верховна Рада не підтримала перехід на єдиний час

 • Україна перейде на літній час цього року в ніч на 28 березня.

  Про це повідомляє “Суспільне.Карпати”

  На засіданні  відповідне рішення підтримали 212 народних депутатів. Законопроєкт відправили на доопрацювання Комітету Ради для повторного другого читання.

  “Тому встановлення і закріплення на всій території України без виключення єдиного київського часу також дозволить зміцнити й безпекові позиції України та сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій”, – зазначено в пояснювальній записці.

  Автори законопроєкту наполягали на тому, щоб Україна не переходила на літній час, оскільки тоді відбудеться перехід з другого у третій часовий пояс в шкалі Всесвітнього координованого часу (UTC+2).

  Законом передбачається, що в Україні обчислення часу здійснюється за київським часом, а сезонний перехід часу, тобто на літній чи зимовий час, – не відбуватиметься.

  Як зазначено у законопроєкті, він спрямований не тільки на вирішення питань щодо визначення правових засад обчислення часу в Україні, а й покликаний забезпечити захист територіальної цілісності та зміцнення національної безпеки, оскільки на тимчасово окупованих територіях встановлений час держави-агресора.

  До слова, стало відомо, скільки штрафів сплатили в Україні за порушення карантину

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!