Україна вийшла на другу сходинку за кількістю медалей Паралімпіади-2016

На Паралімпійських іграх, що наразі тривають у бразильському Ріо-де-Жанейро, збірна України вийшла на другу сходинку за загальною кількістю медалей.

29 медаль для нашої збірної здобув дзюдоїст Олександр Назаренко, який уперше виступає на таких змаганнях. За українцем “срібло” у ваговій категорії до 90 кілограмів.

Відзначимо, що у великому фіналі Олександр поступився грузину Звіаду Гоготчурі. “Бронза” ж дісталася американцеві Дартан’яну Кроккетту та узбеку Шухрату Бобоєву, повідомляє телеканал новин 24.

Крім того, згодом наші олімпійці потішили ще “золотом” і “сріблом”. Такий результат продемонстрували плавчині Єлизавета Мерешко та Вікторія Савцова відповідно.

Зауважимо, що такий успіх дозволив Україні обійти Велику Британію за показником загальної кількості медалей, щоправда у представників “Туманного Альбіону” золотих нагород більше – 13.

Одноосібно у медальному заліку лідирує Китай – 61 нагорода, серед яких 25 “золотих”.

724851_1519559Нагадаємо, в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, що відбувається в Івано-Франківську, влада міста вирішила відзначити спортсменів, тренерів та директорів спортивних шкіл, за їхній вклад в розвиток спорту на Прикарпатті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!