Україна з новою зброєю змінює свою військову стратегію, – NYT

 • Україна після отримання нового озброєння великої дальності змінює свою військову стратегію.

  Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на The New York Times

  Видання зазначає, що з весни до літа українські війська зазнавали обстрілів з боку російської артилерії на сході України, поступово втрачаючи позиції й до 200 військових на день у нерівних боях.

  “Але останніми тижнями Україна змінила свою стратегію за допомогою нової зброї і досягла успіху, принаймні на даний момент, в уповільненні просування росії”, – йдеться у матеріалі. – Завдаючи ударів у глибокому тилу ворога, українці виснажують бойовий потенціал росії, сповільнюючи її просування на сході та створюючи нові вразливі місця на півдні”.

  NYT відзначає вибухи на авіабазі в окупованому Криму та підриви мостів у Херсонській області.

  “Ця стратегія, здається, дає певні результати. Хоча українські військові не досягли серйозних територіальних успіхів, їм вдалося сповільнити просування росії країною принаймні на даний момент і зупинити важкі втрати, яких Україна зазнала в останні місяці”, – пише видання.

  Водночас воно зазначає, що російські військові все ще мають достатньо сил для продовження наступальних операцій.

 • “Зусилля України на півдні є не так зміною підходу, як розширенням за допомогою нової зброї більшої дальності стратегії, прийнятої на початку війни і покликаної зрівняти правила гри з росією. Оскільки російська армія набагато перевершує сили України за кількістю військовослужбовців, зброї та боєприпасів, українські збройні сили мали бути новаторськими та гнучкими”, – йдеться у статті.

  Автори зазначають, що Україна сподівається розпочати перелом ходу війни на півдні, особливо на Херсонщині.

  Читайте також: Керівний склад окупантів тікає на лівий берег Дніпра

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!