Україна за дев’ять місяців 2019 року найбільше торгувала з Китаєм та Росією

 • Україна за дев’ять місяців поточного року найбільше торгувала з Китаєм та Росією. Більше всього доходів від зовнішньої торгівлі отримали від продажу чорних металів та зерна, найбільше витратилися на закупівлю паливних матеріалів, нафти і продуктів її перегонки. Про це свідчать дані Державного комітету статистики, передає УНН.

  За січень – вересень 2019 року експорт України до Китаю склав 2,568 млрд доларів, імпорт – 6,597 млрд доларів. Другий за обсягом об’єм торгівлі є з Російською Федерацією. Експорт українських товарів у Росію склав 2,453 млрд доларів, імпорт товарів з Росії – 5,416 млрд доларів.

  У країни Європейського Союзу загалом Україна експортувала продукцію на суму 15,597 млрд доларів. Імпортувала країна з ЄС товарів на 18,323 млрд доларів.

  Найбільші доходів Україні приніс продаж чорних металів – експорт склав 6,937 млрд доларів. На трохи меншу суму продали зерна – 6,834 млрд доларів.

  Найбільше витрати України були при закупівлі паливних матеріалів, нафти і продуктів її перегонки. За них держава заплатила 8,939 млрд грн.

 • Читайте також: російського нелегала, який проживав на Прикарпатті, депортували.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!