Україна запропонувала Словаччині долучитись до Формули миру

 • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до Словаччини з проханням долучитися до Формули миру Президента Володимира Зеленського.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував прем’єру Роберту Фіцо, аби Словаччина взяла участь у реалізації Української Формули миру в частині повернення депортованих українських дітей. Про це він сказав під час брифінгу за підсумками зустрічі із словацьким колегою Фіцо, передає УНН.

  “Розповів Роберту Фіцо про звірства росіян, про бомбардування цивільного населення, про викрадення українських дітей, про ядерний шантаж та ядерну загрозу, яку несе росія для всього світу. Запропонував прем’єру Фіцо, аби Словаччина взяла участь у реалізації Формули миру Президента Володимира Зеленського в частині повернення депортованих українських дітей, а також в частині ядерної безпеки. Словаччина підтримала Формулу миру, що також зафіксували в спільній заяві”, – повідомив Шмигаль.

  Окрім того, Шмигаль зазначив, що незалежно від позиції та бажання окремих країн, Україна чітко визначила курс на членство в НАТО.

  “Ми безальтернативно рухаємося цим курсом”, – додав він.

 • Шмигаль та прем’єр Словаччини підписали спільну заяву, яка посилить двосторонні відносини.

  Нагадаємо, вибори в Україні не проводитимуться під час воєнного стану, – Стефанчук

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!