Україні вистачить запасів газу до кінця опалювального періоду, – Володимир Кістіон

 • Навіть при утриманні низької температури запасів газу у підземних сховищах вистачить до кінця опалювального сезону. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  Він зазначив, що з початку осінньо-зимового періоду було використано 22% запасів газу з ПСГ.

  «Нема ніякого армагедону. Україна як була, так і буде з достатньою кількістю газу. На даний час в підземних сховищах ми маємо біля 11,5 млрд метрів кубічних газу. На початок опалювального періоду Україна закачала 14,5 млрд. Станом на 8 січня ми використали близько 22% запасів, які були закачані в підземні сховища», – заявив Володимир Кістіон.

  Віце-прем’єр-міністр розповів, що ситуацію з газозабезпеченням моніторять щодня, і на сьогодні є тенденція до зменшення споживання газу.

  «Ми щоденно постійно аналізуємо ситуацію з газозабезпеченням, з використанням газу, у нас є прекрасна динаміка зменшення споживання газу безпосередньо і населенням, і бюджетними установами, і промисловістю», – зауважив Володимир Кістіон, додавши, що економія досягається за рахунок впровадження енергоощадних технологій, енергоефективності.

  «Навіть якщо збережеться температурний режим близько  -10 до кінця опалювального періоду, за розрахунками нам буде достатньо для забезпечення необхідної потреби газу для України – для населення, бюджетних установ і промисловості», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

 • Нагадаємо,Франківець скаржиться на несправедливе нарахування боргу за газ

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!