Українська вишиванка вперше вирушає до Таїланду на престижну виставку

 • 2-4 грудня у Бангкоку пройде важлива подія в світі моди -“International Thai Silk Fashion Week 2018”. В ній вперше візьме участь українська делегація, яку представлятиме дизайнерка Оксана Полонець, повідомляє Укрінформ.

  Спеціально для цього показу, вона створила ексклюзивну колекцію з королівського тайського шовку ручної роботи та української колоритної вишивки.

  “Українсько-тайська колаборація – це нове слово в світовій модній індустрії. Така співпраця дає змогу продемонструвати не тільки багату культурну спадщину України, а й вивести її на новий рівень, створивши імідж розвиненої, перспективної та привабливої країни“, – розповіла Полонець.

  Всього у показі візьмуть участь 24 відомі дизайнери з усіх куточків світу.

  Крім власної колекції та колекції з королівського шовку, дизайнерка створила особливе вбрання для посла України Андрія Бешти та його дружини, які будуть представляти Україну на міжнародному рівні в рамках масштабної події “8-th Celebration Thai Silk”, яка пройде з 1 по 9 грудня у столиці Таїланду Бангкоку та збере представників посольств більш як 50 країн.

  Нагадаємо, Тіна Кароль знялася в унікальному гуцульському вбранні з Івано-Франківщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!