Українські поліцейські забезпечуватимуть порядок під час футбольних матчів

Працівників Національної поліції України залучатимуть для гарантування безпеки і порядку безпосередньо на українських футбольних стадіонах, повідомила прес-служба Федерації футболу України про результати наради в МВС України за участю керівництва Нацполіції, ФФУ та Прем’єр-ліги, яка відбулася 14 січня. Повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Важливою віхою для забезпечення безпеки та громадського порядку до, під час та після проведення футбольних матчів стане залучення працівників Національної поліції безпосередньо на території спортивних споруд”, – йдеться в повідомленні прес-служби ФФУ.

Окрім цього, Нацполіція призначатиме працівників з оперативних і слідчих підрозділів для взаємодії з фахівцями ФФУ під час розгляду правопорушень у зв’язку з набуттям чинності законом України “Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань”.

“Учасники зустрічі прийняли рішення щодо створення робочої групи з представників Національної поліції і ФФУ для опрацювання механізму взаємодії спотерів і співробітників у роботі з уболівальниками футбольних клубів/регіональних федерацій”, – йдеться в повідомленні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!