Українські розробники випустили гео-месенджер – гібрид Foursquare і WhatsApp

 • Команда українських розробників запустила iOS-додаток Spottle (Android-версія вийшла раніше), пише AIN

  Самі розробники називають його змішанням Foursquare і WhatsApp в одному додатку. Це гео-месенджер, за допомогою якого користувачі зможуть писати в чати закладам навколо себе. На 6 травня додаток встановили вже понад 7000 користувачів.

  Додаток працює так: він отримує координати користувача і показує йому всі заклади поруч у вигляді списку чатів. У кожен чат можна написати, повідомлення прочитає оператор з команди стартапу. Це може бути питання, відгук або скарга, на які оператор відповість. В майбутньому планується, що на них буде відповідати адміністрація закладу: таку функцію вже тестують з власниками кафе і ресторанів в Дніпропетровську. Зараз до додатка підключилися 12 закладів.

  spottle

  Користувачеві також дають доступ до відгуків, фото закладів, меню, розкладу фільмів в кіно і т.д. Базову інформацію можна отримувати в чаті і за допомогою інтерфейсу-бота: наприклад, натиснувши на кнопку «фото», користувач отримає випадкове фото закладу у відповідь.

  Ідея сервісу зародилася у засновників рік тому.

  «Насамперед ми опитали потенційних користувачів, показуючи їм макети, намальовані в безкоштовному онлайн-редакторі. Після отримання першого фідбеку, написали на пошту CEO американської компанії, який тільки по одному емейлу запропонував зустрітися і в підсумку став Едвайзером проекту», – розповідає Андрій Олексюк, співзасновник Spottle.

  Додаток безкоштовний, заробляти команда планує на продажу закладам статистики відвідувань, чату для відповідей на питання людей.

  Нагадаємо, українське лайфстайл-видання bit.ua запустило власне геолокаційні iOS-додаток, його основна мета – підказати користувачу заклади і вечірки в залежності від його локації.

  Нагадаємо, що франківці у Каліфорнії презентували стартап у відомій американській конференції “Startup Grind”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!