Український проект Mars Hopper переміг на конкурсі від NASA

  • Український проект Mars Hopper переміг на міжнародному конкурсі від NASA, який був присвячений дослідженню Марсу, передає УНН.

    Зараз Марс – цікаве середовище для дослідників. Але постає велика проблема: як розробити апарат, який дозволить їм швидко та безпечно досліджувати планету? Розробці цього концептуального рішення і був присвячений конкурс від NASA. Українські дослідники та винахідники запропонували концепт “літака-стрибунця”.

    MarsHopper є безпілотним автоматизованим літаком для дослідження полюсів Марса та їх околиць. Він використовує CO2, що у формі “сухого льоду” покриває поверхню для створення реактивної тяги і “стрибків” по Марсу. Під час посадки, літак збирає CO2 для наступного польоту і для уповільнення.

    Розрахунки показали, що цей проект можна створити з існуючими технологіями. Крім того, щоб проілюструвати ідею, було розроблене комп’ютерне моделювання процесу польоту літака. NASA не обіцяє, що проект обов’язково втілять у життя, але українців запросять на черговий ракетний запуск у космічний центр ім.Кеннеді.

  • b80960b-ukrainskiy-litak-nasa-hackaton-pivfinal097837e-ukrainskiy-litak

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!