Український стартап PromoRepublic отримав 500 000 євро інвестицій і запустився в США

 • Український стартап PromoRepublic отримав 500 000 євро від українських і фінських інвесторів.

  Команда цього стартапу працює над сервісом, який допомагає малому та середньому бізнесу, маркетологам створювати контент для соціальни[ мереж. Детальну історію цього проекту ми розповідали раніше. У цьому раунді команді вдалося максимально не розмивати частку засновників і попередніх інвесторів. Кошти були отримані за схемою convertible loan і їх частка буде залежати від оцінки компанії в кінці року.

  promo1

  Інвестиційний раунд проходив в два етапи. На першому етапі в грудні 2015 року проект отримав 100 000 євро від інвестора Пеккі Коскинена, венчурного фонду Vendep і фонду інноваційного розвитку Tekes.fi. Ці кошти були витрачені на підготовку до запуску на ринку США: перевірку каналів дистрибуції, вивчення попиту, поїздки в Америку для спілкування з місцевими підприємцями, клієнтами та партнерами.

  «Ми побачили, що в США достукатися до малого бізнесу безпосередньо дуже складно – забиті всі канали, але сильно розвинений сегмент маркетологів-фрілансерів. І ми вирішили сфокусуватися на цьому вузькому сегменті і відшліфували продукт під їхні потреби », – каже співзасновник стартапу Максим Печерський.

  Другу частину раунду закрили минулого тижня. Лід-інвесторами виступили фінський інвестор Сампо Парккінен і український венчурний фонд Digital Future, з-інвесторами стали Пекка Коскінен, а також фонди Vendep і Tekes. Загальна сума в другій частині – 400 000 євро.

 • Якщо стартап досягне певних показників по прибутку і якості клієнтів, інвестори проведуть третю частину раунду – follow-up фінансування від Tekes до 1,25 млн євро на маркетинг та продажу.

  «Спрацювало те, що ми називаємо «приміряти бізнес на себе»: ми показали інструмент PromoRepubliс своїм маркетологам, і вони сказали: «Це якраз те, що потрібно для вирішення наших щоденних завдань», – говорить CEO інвестиційної компанії Digital Future Олексій Вітченко.

  Нагадаємо, у Франківську презентували український стартап, який допомагає грамотно спілкуватись англійською.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!