Український цирк благословив Папа Римський

 •   Нещодавно український цирк «Кобзов» виступив на зустрічі цирків з усього світу у Ватикані в рамках Ювілейного Року Милосердя. Захід відвідав Папа Римський Франциск, який благословив український цирк під час особистої зустрічі з Миколою Кобзовим.

   «Папа подарував мені хрестик і побажав процвітання цирковому мистецтву у світі та в Україні, – розповідає Микола Кобзов. – Зі свого боку, я подарував йому порцелянову тарілку з розписом українських майстрів». Повідомляє cultprostir.ua.

  Також Папа Римський благословив Міжнародний цирковий фестиваль «Золотий Трюк Кобзова» на довге життя, перехрестивши фестивальний буклет.

   На ювілейній зустрічі пройшли виступи, конференції, виставки, шоу-програма на площі Рима «В очікуванні Папи» і парад артистів з Європи, США та Африки. Від українського цирку виступила акробатка Євгенія Оболоніна.

  Папа Римський висловив свою підтримку цирковому мистецтву і його представникам, поспілкувався з артистами і навіть погладив тигра.

  Нагадаємо, Презентація поетичної збірки Олега Коцарева «Цирк» та антології «Українська авангардна поезія (1910-1930-ті роки).

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!