Українці не постраждали внаслідок атаки Ірану на Ізраїль, – посол

 • Більшість ракет були перехоплені ізраїльською та союзною протиповітряною обороною.

  Інформація щодо постраждалих внаслідок масованої атаки Ірану на Ізраїль у ніч на 14 квітня не надходила. Про це посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив в коментарі “Суспільному”, передає УНН

  “Фактично пошкоджено один інфраструктурний об’єкт на військовій базі. Поранення зазнала одна жінка. Не релевантне питання чи українці отримали поранення, пошкодження. Такої інформації немає і, скоріш за все, вже не буде”, – заявив Корнійчук.

  Посол зазначив, що збиття повітряних цілей було дуже ефективним.

  “Точної статистики немає, але виглядає так, що абсолютна більшість ракет, яка була випущена з Ірану, з території Сирії і з Іраку, були збиті поза межами території Ізраїлю. В операції, окрім ізраїльських, брали участь британські, французькі, американські військові”, – сказав посол.

  Корнійчук нагадав, що Іран раніше використовував свої проксі на території Ємену, Сирії та Іраку. Сьогодні ж вони “били на пряму”. “У тому ж числі їхні проксі ж робили основні удари, але ракетні йшли безпосередньо з Ірану”, наголосив посол.

 • Дипломат додав, що Служба тилу, відповідний підрозділ ізраїльських ЗС, які працюють з мирним населенням, оголошували попередньо про заходи безпеки, які мають бути вжиті цивільними.

  “Аеропорт Бен-Гуріон знову відкритий і працює. Сьогодні не працюють тільки дитячі навчальні заклади”, – резюмував Корнійчук.

  До теми: Атака Ірану на Ізраїль аналогічна тим, які Росія завдає по Україні, – ISW

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!