“Українці – це великий фейк”: Медведєв заявив, що після “денацифікації” Росія планує збудувати Євразію від Лісабона до Владивостока

 • Колишній президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що українці – це лише помилка. Мовляв, такої національності ніколи не було в історії. Росія нібито далі збирається побудувати “відкриту Євразію” – від Лісабона до Владивостока.

  Про це пише “ТСН”.

  “Глибинне українство, підживлюване антиросійською отрутою і всепоглинаючою брехнею з приводу своєї ідентичності, – це і є один великий фейк. Цього явища ніколи не було в історії. І зараз не існує”, – заявив Медведєв.

  За його словами, демілітаризація і денацифікація України – це тривалий процес, після якого Росія планує побудувати Євразію від Лісабона до Владивостока.

  “Ці складні завдання не виконуються одномоментно. І вони будуть вирішуватися не тільки на полях битв. Змінити криваву і повну брехливих міфів свідомість частини нинішніх українців – найважливіша мета. Мета в ім’я спокою майбутніх поколінь самих українців і можливості нарешті побудувати відкриту Євразію – від Лісабона до Владивостока”, – заявив Медведєв.

  Читайте також: Окупанти обстріляли Миколаїв касетними снарядами, загинули діти – Генштаб

 • Окупанти влучили в цистерну з азотною кислотою на Луганщині

  У боях за Київ загинув прикарпатський поліцейський Андрій Зіняк

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!