Українці вже забронювали найкращі пропозиції житла на новорічні свята в Карпатах

 • На новорічні й різдвяні свята більшість українських туристів планує поїхати до карпатського регіону і Одеси, причому кращі готелі у цих містах на Новий рік і Різдво вже заброньовані. Про це повідомив директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук у коментарі кореспонденту УНН.

  “Поїдуть на Львівщину, у Буковель, Славське, Трускавець. На Закарпатті це, безумовно, курорти гірськолижні й курорти з термальними джерелами, екскурсійні тури. Туди, мабуть, найбільша кількість туристів поїде. Безумовно, такі туристичні центри будуть, як Кам’янець-Подільський, Одеса, Чернівці. І це, певно, все по Україні”, – зазначив він.

  За його словами, значна частина українських туристів під час свят надає перевагу активному відпочинку і обирає гірськолижні курорти. Також багато українців їде в екскурсійні тури на свята – зокрема, Церук відзначив популярні серед внутрішніх туристів міста Західної України Львів, Ужгород, Мукачеве.

  За його інформацією, більшість номерів у найкращих готелях популярних туристичних місць уже заброньовані, тож наразі залишаються, здебільшого, або найбільш дорогі пропозиції, або житло у віддалених від центру куточках курортів чи гірськолижних підйомників.

  “Готелі вже майже всі заброньовані з 27-28 грудня. Залишається не така велика кількість – або найбільш дорогі, або розташовані далеко від підйомників чи якихось локацій”, – зазначив директор центру.

  При цьому він додав, що попри призначення додаткових потягів на новорічні свята задовольнити весь туристичний попит всередині країни залізниця не зможе.

 • “На деякі напрямки, безумовно, вистачить квитків, однак спонтанні поїздки не будуть забезпечені”, – додав експерт.

  До теми. Карпатське кільце: курорти трьох областей хочуть з’єднати 100 км трасою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!