Українцям відтепер можна пройти безкоштовні онлайн-курси німецької мови

 • Портал “Порт Європа” запустив безкоштовний е-курс німецької мови для українців. Авторкою курсу є Інна Павлова – українка родом із Києва, котра зараз мешкає в Кракові. Авторка переконана, знання німецької може суттєво допомогти українцям на польському ринку праці, особливо в Західній Польщі та у фірмах з німецьким капіталом, або які співпрацюють з Німеччиною, пише газета Наш вибір. 

  Курс безкоштовний і він складається з кільканадцяти уроків, які автоматично відправляються на електронну скриньку кожні декілька днів. Курс зосереджений в основному на прояснені граматичних особливостей німецької мови, окрім того кожен повинен вже самостійно вивчити німецьку лексику – поради для цього вміщені на сайті. Додатком до курсу є статті про Австрію, метою яких – зацікавлення цією найближчою Україні німецькомовною країною, яка в українських ЗМІ представлена лише поверхнево.

  На курс можна записатися через формуляр на сайті, доступний за посиланням:
  http://porteuropa.eu/ua/austria/ekonomika-i-suspilstvo/2299-kurs-nimeckoji-mowy

  Німецькою мовою говорять близько 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі вважають цю мову рідною. Німецькомовні країни: Німеччина, Австрія і Швейцарія належать до найзаможніших і найбільш розвинених країн Європи та, навіть, світу.

  Німецька мова – друга після англійської мова міжнародного спілкування у регіоні Центральної Європи, від Балтики по Адріатику.

  0,,15701529_303,00

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!