“Укрзалізниця” підвищить ціни на квитки, щоб купити нові вагони

 • У квітні відбудеться перше в 2018 році планове підвищення цін на квитки для пасажирів “Укрзалізниці” на 10%.

  Про це повідомляє ЦТС.

   “Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури. Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які виробляє національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу”, – розповів директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев.

  Він також запевнив, що гроші, отримані УЗ в результаті підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок, він допоможе забезпечити підвищення якості пасажирських перевезень.

  За словами Рязанцева, в останній раз УЗ підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще в 2014 році.

  “З того часу індекс споживчих цін виріс мінімум на 60-70%, в 4-6 разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни”, – констатує він.

  При цьому, підкреслює чиновник, вартість квитків на потяги все одно залишиться конкурентною у порівнянні з автобусними перевезеннями.

 • Відзначимо, що щорічно в УЗ кілька разів змінює ціни на квитки для пасажирів. Вартість коливається в залежності від сезону: чим більший попит на перевезення, тим вища ціна.

  Зазвичай коефіцієнт підвищення/пониження ціни становить 1,02-1,1. Літні перевезення одні з найдорожчих для пасажирів, дорожче – тільки в період з 25 по 30 грудня, коли діє коефіцієнт 1,1. Найдешевші перевезення на 9 травня – в цей день на квитки надається 20-відсоткова знижка.

  Раніше повідомлялось, що “Укрзалізниця” планує підвищити вартість пасажирських перевезень на понад 20% в 2018 році.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!