“Укрзалізниця” покепкувала з українського співака

Укрзалізниця закликає відомого українського співака не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах. Ходіння по коліях – це небезпечно та може призвести до травмувань.

Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

Залізничники обурені поведінкою народного артиста України Павла Зіброва. За їхніми словами, шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок – грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті.

“Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування”, – йдеться в повідомленні.

В “Укрзалізниці” іронічно зазначили, що недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар’єри або до перерв у гастролях через травмування.

“Шановний Павле Миколайовичу, ми сподіваємося, що Ви більше не порушуватимете правила безпеки та завжди обиратимете для подорожей залізницю”, – звернулися залізничники до співак.

Зокрема, через власну необережність та невиправданий ризик з початку 2016 року на залізничному транспорті травмувалося 190 осіб, з них 118 людей загинуло. У минулому році було 169 випадків, з них 103 – зі смертельним наслідком.

Нагадаємо, що на травневі свята “Укрзалізниця” додасть потяги на кілька маршрутів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!