“Укрзалізниця” витратить 3 мільярди на ремонт колій

У 2018 році ПАТ “Укрзалізниця” використає для здійснення ремонтно-колійних робіт понад 2,933 мільярда гривень.

Це на 15% більше, ніж в минулому році. Також залізничники нагадують, що до цієї суми варто додати 2 млрд грн, передбачені на планові ремонти основних засобів.

Реалізація робіт, на які передбачені ці кошти, дозволить гарантувати надійність колії на найважливіших напрямках на найближчі 15-20 років, кажуть в УЗ. Основна увага приділяється міжнародним транспортним коридорам і ділянках колії, по яким слідують швидкісні пасажирські потяги.

Читайте також: В “Укрзалізниці” щорічно крадуть 15 мільярдів гривень, – Володимир Омелян

Всього до кінця року колійні бригади повинні реконструювати 307,5 ​​км колії; виконати капітальний ремонт на 237,8 км; середній ремонт – на 870,1 км, комплексно-оздоровчий ремонт – на 520 км.

Також необхідно здійснити середній ремонт 790 комплектів стрілочних переводів, 340 замінити на нові, 187 – на старопридатні.

Із запланованого обсягу робіт на перші 7 місяців виконано: реконструкція колії – на 74%; капремонт колії – 120%; середній ремонт колії – 104%; комплексно-оздоровчий ремонт колії – 104,8%. Відставання від графіка реконструкції колій в “Укрзалізниці” пояснюють проблемами з постачанням комплектуючих.

Як повідомлялося, за рахунок модернізації залізничного полотна збільшиться швидкість руху поїздів і скоротиться час у дорозі поїздів “Інтерсіті” з нинішніх 7-7,5 годин до 5,5 годин.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!