“Укрзалізниця” пропонує власну модель ціноутворення на товарні перевезення

Державний монополіст, компанія “Укрзалізниця” запропонувала перевізникам власний проект нової моделі ціноутворення тарифів на товарні перевезення, повідомляє “5 канал”.

Дана ініціатива з’явилася в рамках роботи над підписання меморандуму про співпрацю між “Укрзалізницею” та бізнесом. Проект нового тарифного збірника є одним з пунктів меморандуму.

“Робота над створенням меморандуму між “Укрзалізницею” і вантажовідправниками триває. Залізниця вже пішла на виконання одного з пунктів меморандуму і готова відмовитися від застарілого радянського тарифоутворення на вантажні перевезення, і оприлюднила концепцію нового тарифного збірника”, – йдеться в повідомленні.

Розробка меморандуму проходить на базі Державної регуляторної служби. За словами її голови Ксенії Ляпіної, нову модель ціноутворення тарифів на вантажні перевезення можливо розробити і прийняти протягом року.

“Якщо ми включимося все разом, всі стейкхолдери і всі будуть зацікавлені включати свої ресурси, то я думаю, що це можна зробити за рік (узгодити нову модель ціноутворення тарифів – ред.). Крім того, ми будемо звертатися, залучати інститути такі, наприклад, як Інститут Гейтса, які займаються макроекономічним прогнозуванням для того, щоб ми зрозуміли вплив на всі галузі економіки”, – заявила Ляпіна.

До теми: Тарифи, ціни, обіцянки: Українці розробили сайт, на якому можна відстежити успіхи влади

Фото-ілюстративне

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!