«Укрзалізниця» запускає онлайн-продаж квитків до Австрії та Угорщини

 • З 18 березня «Укрзалізниця» в онлайн-режимі розпочинає продаж квитків до Австрії та Угорщини.

  Спершу онлайн-квитки будуть доступні у сполученні «Україна – Австрія» та зворотно, повідомляють у пресслужбі компанії.

  Придбати квитки можна буде через застосунок «Укрзалізниці», а для прямого поїзда «Київ – Відень» знадобиться верифікація акаунту через «Дія.Підпис».

  «Після реалізації цього проєкту ще більше наших міжнародних рейсів стануть доступними онлайн і пасажирам більше не доведеться їхати до кас, щоб купити квиток та спланувати свою подорож. Також, як продемонстрував досвід на маршруті «Київ – Варшава», це досить потужний запобіжник від перекупів», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

  На другому етапі стануть доступними онлайн також квитки у сполученні «Україна – Угорщина» на поїзди, що прямують в Австрію транзитом через Угорщину, тобто «Київ – Будапешт – Відень» та «Чоп – Будапешт – Відень». Прямі сполучення «Україна – Угорщина» (Мукачево – Дебрецен, Мукачево – Будапешт, Чоп – Захонь) з’являться в застосунку трохи пізніше.

  Для приготувань до продажу квитків онлайн «Укрзалізниця» 12 березня тимчасово призупиняє продаж квитків через каси на прямий поїзд «Київ – Відень – Київ» на дати відправлень, починаючи з 18 березня.

 • Обмеження триватиме безпосередньо до відкриття онлайн-продажів. Тобто 18 березня продаж квитків відновиться на повну глибину продажів (20 діб) вже в онлайні. Тимчасове обмеження не торкнеться поїзда «Чоп – Відень – Чоп». Станом на зараз, квитки на поїзд «Чоп – Відень» та зворотно доступні фактично на всі дати.

  До теми: Укрзалізниця з березня запустить потяг «Дніпро – Ворохта»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!