«Укрзалізниця» запустила потяг з назвами окупованих громад

 • До Краматорська з Одеси вже прибув особливий потяг. На його лівреї згадані мешканці всіх поки що окупованих українських міст, містечок і найменших сіл. Усі ті, хто залишається на своїй землі, вірить в Україну та обирає не здаватися, попри все.

  Потяг «Жовта стрічка» – це прояв підтримки і знак, що ми не забуваємо про всіх українців, які залишилися в окупації та чинять спротив, повідомляють в «Укрзалізниці».

  Щодня тисячі активістів і активісток руху спротиву «Жовта стрічка» на всіх тимчасово окупованих територіях продовжують чинити спротив. Малими героїчними вчинками з ризиком для власного життя вони борються за повернення України та нагадують окупантам, що це – українська земля.

  Цим людям важливо, щоби про них пам’ятали. Щоб українці на підконтрольних територіях і в усьому світі підтримували та розповідали про їхній спротив.

  На жовтій стрічці одного з вагонів ми побачили громади окупованого Генічеського та Скадовського районів Херсонщини.

  «Укрзалізниця» закликає: подорожуйте поїздом №192/191 Одеса – Краматорськ, робіть фото на фоні вагонів, діліться в соцмережах із хештегом #ПотягЖовтаСтрічка, лишайте послання українцям на окупованих територіях за допомогою спеціальної пошти у вагонах; розповідайте світу про спротив українців та підтримуйте своїх: щоб поїзди Укрзалізниц

 • До теми: Укрзалізниця запустила сервіс для родичів поранених військових

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!