Укрзалізниця запустить ретропоїзд найдовшою вузькоколійкою Європи

 • Це буде останній виїзд ретропоїзда на маршрут цього року.

  У суботу, 16 грудня, Укрзалізниця запустить ретропоїзд найдовшою вузькоколійкою Європи, що курсуватиме за маршрутом Гайворон – Бершадь – Гайворон і Гайворон – Хащувате – Гайворон на Поділлі.

  На чолі ретропоїзда буде старовинний німецький паровоз, а в складі – столична легенда, «гастролер» з Київської дитячої залізниці – паровоз Гр-336 (1951 року) і чотири пасажирські вагони Pafawag польського виробництва (1960 року), розповіли в Укрзалізниці.

  На учасників, окрім подорожі найдовшою вузькоколійкою в Європі, чекає культурно-мистецька програма від Гайворонської міської ради, гарячий обід на березі Південного Бугу, благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, можливість проїхатися на єдиному в Україні автомобілі, що їздить рейками.

  Квитки на ретропоїзд уже доступні в мобільному застосунку Укрзалізниці, на сайті, у чат-ботах Укрзалізниці та в касах вокзалів. Потрібно шукати квитки на поїзди:

  • №851 Гайворон – Бершадь;
  • №852 Бершадь – Гайворон;
  • №854 Гайворон – Хащувате;
  • №853 Хащувате – Гайворон.

  Середня вартість квитка на ретропоїзд в одному напрямку становить 116 грн для дорослих та 87 грн для дітей до 14 років.

 • Для зручного доїзду до початкової точки та повернення додому Укрзалізниця також призначає курсування безпересадкових причіпних вагонів сполученням Київ – Гайворон та Львів – Гайворон. Відправлення поїздів з Києва та Львова буде ввечері 15 грудня, з Гайворона назад – ввечері 16 грудня. Квитки на трансфер вже у продажу на офіційних вебресурсах Укрзалізниці.

  До теми: Укрзалізниця з грудня запускає швидкісний поїзд між Києвом та Тернополем

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!