Умисно доводять до банкрутства: франківські депутати просять центральну владу відреагувати на проблеми Арматурного заводу

 • Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до прем’єр-міністра України та Голови СБУ щодо критичної ситуації, яка склалася на ПрАТ “Івано-Франківський Арматурний завод”.

  Звернення сьогодні, 23 грудня, на сесії міської ради зачитав Олексій Петечел.

  Як йдеться у зверненні, завод успішно працював, але протягом останніх двох років підприємство припинило виробництво. З грудня 2020 року на підприємстві не виплачується зарплата. Заборгованість становить 8 мільйонів.

  Зі слів працівників, як зауважив Петечел, підприємство має укладені контракти на замовлення з чеськими та українськими заводами, а також Рівненською АЕС.

  “Керівництво усунулось від  виконання обовязків, працівників недопускають до робочих місць, відключено електропостачання. Складається враження, що завод умисно доводиться до бакрутства”, – йдеться у зверненні.

  Відтак, депутати просять провести перевірку можливих спроб умисного знищення стартегічно важливого підприємства та створення умов для виплати заробітньої плати та відновлення роботи підприємства.

  Читайте також: Франківські депутати звернулися до президента, щоб відремонтувати аеропорт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!