Унаслідок збройної агресії РФ в Україні загинули 416 дітей, – ВРУ

 • Станом на ранок, 3 жовтня, понад 1200 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації.

  За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 416 дітей загинуло та понад 784 отримали поранення різного ступеня тяжкості, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на ВРУ.

  Повідомляється, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

  Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 403, Харківській – 249, Київській – 116, Миколаївській – 75, Чернігівській – 68, Луганській – 64, Херсонській – 57, Запорізькій – 50, Дніпропетровській – 29. Стало відомо про загибель 30 вересня в Донецькій області дитини внаслідок уламкового поранення.

  Також стало відомо, що 23 березня внаслідок обстрілів ворогом Ізюмського району Харківської області загинули троє дітей віком від 13 до 14 років. Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2562 заклади освіти. З них 295 зруйновано повністю.

 • До теми: Мешканцям звільнених територій виплачуватимуть додаткову допомогу

  На зображенні може бути: текст

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!