Унікальний рекорд: як 23 особливі дитини сплавлялися на драконівських човнах по Дунаю

  • 21 липня понад 20 дітей з інвалідністю різних нозологій: ДЦП, синдромом Дауна, аутизму, орфанними захворюваннями та після інсульту разом із батьками вирушили у непросту подорож водами Дунаю, пише “Галицький кореспондент“.

    Все для того, щоб встановити новий світовий рекорд Гіннеса у номінації «Естафета на драконівських човнах». Вперше вихованці реабілітаційного центру встановлювали рекорд на території іншої держави, щоб вкотре довести собі і всьому світові, що попри накладені хворобою обмеження, вони здатні досягнути будь-яких висот. Довести, що їхній дух міцний, а воля до життя непереборна. І, зрештою, щоб відчути ту силу, яка є в кожному з нас, і яка спонукає нас боротися за своє щастя.

    Подія відбувалася поблизу містечка Сантедре в Угорщині. Це була найчисленніша група дітей з інвалідністю, які коли-небудь брали участь у подібному спортивному заході.

    Деякі учасники цьогорічного рекордного запливу вже мають звання рекордсмена Книги рекордів України. Також серед учасників встановлення нового рекорду були діти, які в цьому році підкорили найвищу гору Угорщини – Кекеш в рамках проекту «Особливе сходження-3».

  • До теми: Були на відпочинку: до Франківська з Польщі повернулися діти пільгових категорій

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!