Управління безсиле: у Франківську не знають, що робити з батьками, які обдаровують вчителів

 • Представники батьківського комітету 4В із школи ЗОШ №28 Івано-Франківська звернулись до батьків із пропозицією здати гроші на подарунки для вчителів. Як виявилось, дарувати пропонують  сертифікати у ювелірний магазин.

  Гроші кажуть передавати через одну із вчителів, правда, пропонують замотати їх у папірець.

  «Галицький кореспондент» вирішив поцікавитись у  директора департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігоря Смаля, як вони відреагують на цей інцидент.

  «Ситуація не є нормальною, але ми не знаємо, як у таких випадках впливати на батьків. Скільки вже говорили про подарунки… Я не можу зрозуміти ні батьків, ні вчителів», – каже Смаль.

  Він додає, що є частина батьків, які категорично проти фінансових зборів. Але є інші, і вони йдуть на такі кроки.

  «У мене слів немає. Дуже не приємно, що вчителі до такого опускаються. Вони насамперед себе зневажають і показують, що не є нормальними вчителями», – обурюється головний освітянин міста.

 • Що робити у такій ситуації у департаменті не знають. Кажуть, що догану давати немає за що, бо люди так хочуть подякувати. «Вчителі ж скажуть, що це ініціатива батьків. Що вони про це не знали і взагалі жодної копійки і жодного подарунку ще не взяли, – додає Смаль. – Тому зробити нічого не можна і якщо у когось є методи для боротьби з таким, то нехай поділяться ними».

  Сам головний освітянин міста не визнає цих подарунків  і вважає, що зайві навіть квіти. Мовляв, якщо є зайві гроші, то їх краще віддати, наприклад, хлопцям в АТО.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!