“Урбаністика має свою красу”: У Франківську відкрився масштабний ТЦ “МЕНС Простір” (фото)

 • 5 червня, для франківців та гостей міста свої двері вперше відчинив торговий центр “МЕНС Простір”.

  Простір відкрили в мікрорайоні Пасічна, неподалік АС-2 і тепер сучасна локація зустрічатиме гостей на в’їзді до міста.

  На відкриття масштабного ТЦ завітали сотні людей, щоб першими насолодитись його просторними галереями.

  Зокрема, з привітанням завітав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його словами, для міста відкриття цього центру — величезна перевага, адже навіть у складний час місто розвивається, створюються нові робочі місця та локації, цікаві для франківців:

  “Тут вкладено багато праці, я вдячний всім, хто постарався, щоб сучасний простір існував і робив місто кращим. Хочеться, щоб тут відбувалися ділові зустрічі, проводилися заходи, а мешканці могли обирати товари для свого дому”.

  “MЕНС” — торговий центр нового формату площею 8 400 кв. м, який представляє понад 70 виставкових салонів від провідних рітейлерів України: продуктовий супермаркет АТБ, сучасна хімчистка, аптека, обмін валют тощо. Сучасний центр реалізували за 15 місяців завдяки професійній команді.

  “Людина, з бачення якої все почалося — це наш архітектор Руслан Лукащук, один з найкращих архітекторів, з якими я працював. Його бачення урбаністики надихнуло нас знайти сили та рухатися вперед. Я хочу, щоб цей центр став символом того, що урбаністика має свою красу”, – розповів співзасновник ТЦ Борис Кузьменко.

  В’ячеслав Макаренко, керівник проєкту, розповів, що тепер кожен франківець та гість міста зможе знайти тут все для свого дому.

  “При розробці концепції вирішили створити простір, який позбавить необхідності шукати товари в різних магазинах міста або ж їхати за покупками до інших міст. Пул найкращих брендів, майже всі відомі компанії, які представлені в Україні тепер виставляються в цьому торговому центрі”.

  Поєднано це з красивими локаціями, де можна буде відпочити, відвідати різні зустрічі, події та форуми. Також на території закладу є зимовий сад, кафе VIBE із відкритою терасою, яка вже в перші дні після відкриття стала однією з улюблених локацій відвідувачів. Кожен сантиметр ТЦ створений для комфорту та візуального задоволення гостей.

  На відкритті для відвідувачів працював діджей та лунала жива музика саксофону, на вулиці влаштувати справжнє гриль-шоу, а дітей розважали аніматори.

  Також з нагоди відкриття засновники вирішили зробити іще одну добру справу для міста. Тому звернулися до дитячих будинків Івано-Франківщини з ідеєю закупити для їх вихованців необхідні речі та техніку.

  Відвідати торговий центр “МЕНС-простір” можна щодня з 10:00 до 19:00 (перший-третій рівні); нульовий рівень відчинений до 21:00, а кафе VIBE на території працює до 23:00.
  Центр розташований на вул. Галицька, 201Г, в мікрорайоні Пасічна.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!