Уродженка Прикарпаття перемогла у всеукраїнському літературному конкурсі

 • “Творчий менеджер” – так називають Марію Тимчук у професійному середовищі Українського авторського порталу. Вона у грудні отримала спеціальний приз ІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні “Хортицькі дзвони”.

  У Запорізькому національному університеті відбулася урочиста церемонія з підбиття підсумків та нагородження переможців і дипломантів ІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило “Хортицькі дзвони”. Повідомляє Український авторський портал.

  14507258034020

  Цьогоріч у конкурсі змагалися понад 40 поетів і бардів із 15 областей України. Роботи конкурсантів оцінювали члени журі – представники мистецьких кіл Запоріжжя та Києва.

  Спеціальний приз Запорізького відділення Союзу Українок “Роксолана” за висвітлення теми родинних цінностей у поезії отримала саме Марія Тимчук.

  SAM_0741

  Дівчина  народилася на Івано-Франківщині. За освітою – біолог, менеджер. Живе і працює в Києві за другою освітою. Марія Тимчук є переможем Всеукраїнського конкурсу яскравих економічних ідей “Нова економічна формація” (2012), конкурсу “Новітній інтелект України” (2015), закінчила “Школу молодих жінок-політиків” (2012) та “Вищу політичну школу” (2014).

 • Нагадаємо, що у лютому, цього року у Франківську презентували книгу гуцульської новелістики Іванни Стеф’юк.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!