Уряд обмежить допуск хасидів в Україну на свято Рош га-Шана

 • Уряд України підтримав рішення про обмеження на відвідування іноземцями Умані під час цьогорічного святкування Рош га-Шана.

  Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, МВС України ініціювало введення технічних обмежень в період коронавірусу на відвідування Умані іноземцями.

  Ця ініціатива була підтримана Кабінетом Міністрів та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Щороку до Умані приїздить від 30 до 50 тисяч хасидів з різних країн, які протягом трьох днів святкують та проводять різні релігійні обряди, відвідують святі місця. Такий формат масового заходу під час пандемії створює величезні ризики розповсюдження вірусу не лише для учасників заходу, а і для місцевого населення.

  Аналогічної домовленості Міністерство внутрішніх справ досягло із представниками Української православної церкви та Православної церкви Московського патріархату, які відмовилися від проведення Хресної ходи через пандемію. Тому Україна сподівається на розуміння в цьому питанні і від представників хасидської релігійної спільноти.

  До теми: В Україні оновили розподіл на карантинні зони – у “червоній” деякі райони Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!