Уряд запустив єдину платформу допомоги врятованим від війни українцям

 • Це перший в Україні онлайн-майданчик, де зібрана повна інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни.

  Як інформують на сторінці Івано-Франківської обласної військової адміністрації, завдяки платформі громадяни зможуть простіше і швидше зв’язатися з потрібним сервісом.

  Урядовий сервіс створений за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. На платформі зібрані всі ключові служби, що надають українцям психологічну, юридичну та соціальну допомогу.

  Крім того, на сайті є буклети й інформаційні матеріали, щоб допомогти громадянам розпізнати негативні наслідки насильства і вчасно впоратися з ними.

  Всі ініціативи, розміщені на платформі, покликані забезпечити підтримку українцям у будь-якому куточку країни, а також за її межами.

 • “Усі сервіси є перевіреними, конфіденційними та безоплатними. Водночас представлений на платформі перелік не є вичерпним, тому інші сервіси й організації за бажанням також можуть приєднатися. У майбутньому онлайн-майданчик масштабуватиметься. Платформа надаватиме доступ до ініціатив, які допомагають українцям знайти нову роботу, перекваліфікуватися та підвищити свій економічний потенціал”, – зазначається у дописі.

  До теми: У додатку “Укрзалізниці” тепер можна придбати пільгові квитки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!